KONTAKT

V případě jakýchkoliv dotazů využijte prosím níže uvedené kontaktní údaje.

 

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ, REKLAMACE

V případě vracení zboží zákonné lhůtě 14 dnů či reklamace nás prosím kontaktujte na emailové adrese info@levnesperky.eu. Zákazník poté obdrží pokyny k vrácení či reklamaci a adresu v ČR, na kterou bude možné zboží zaslat. Zboží pro Vás pouze zprostředkováváme, sklady nejsou v České republice, ale v Asii u dodavatele. Pro vice informací si prosím pročtěte naše Obchodní podmínky.

JAK FUNGUJÍ LEVNESPERKY.EU

1. Nízké ceny a poštovné na vše ZDARMA

Není tajemstvím, že v dnešní velká době řada producentů vyrábí své zboží v různých Asijských zemích, především v Číně. Mezi asijských výrobcem a koncovým zákazníkem ovšem často stojí množství prostředníků, jejichž marže se promítá do finální ceny výrobku.

Náš obchodní model je založen na vyhledávání kvalitních výrobků přímo u výrobců v Asii, od kterých je pak zasíláme koncovému zákazníkovi. Tímto způsobem vyloučíme z procesu výše zmíněné prostředníky a můžeme tak pro vás zajistit velmi příznivé ceny.

Poštovné je, především u menších položek, pro zákazníka obvykle významnou částí celkové ceny. Platí to hlavně v případě, kdy se mezi výrobce a koncového zákazníka dostává lokální obchodník, který zasílá zboží prostřednictvím místních přepravců. Jelikož zboží v našem modelu putuje od Asijského výrobce přímo k Vám, náklady na uvedenou přepravu tak odpadají. Jakékoliv poplatky či poštovné a balné z Číny absorbujeme do naší marže ve snaze nabídnout co nejlevnější ceny za kvalitní zboží.

Jediným rozdílem v našem modelu je tak delší dodací lhůta, po kterou putuje zboží od Asijského výrobce. Zásilka je v drtivé většině případů odeslána do 24 hodin od objednávky. Je rovněž důležité zmínit, že zásilky z Asie jsou v ČR doručovány prostřednictvím České pošty, tedy přímo k vám domů nebo jsou uloženy k vyzvednutí na nejbližší poště.

2. Jak probíhá reklamace

Je zřejmé, že zasílání zboží na reklamaci zpět dodavateli do Asie je u drobných položek nepříměřeně drahé a komplikované.

Pro naše zákazníky proto zprostředkováváme rovněž vyřizování reklamací. Tu zahájí zákazník prostřednictvím kontaktu na naši emailovou adresu info@levnesperky.eu. Následně od nás obdrží adresu v ČR a pokyny jak dále postupovat. Pro urychlení reklamačního řízení ve většině případů necháme dodavatele zaslat rovnou zboží nové.

Cestu objednávky z Asie ke koncovému zákazníkovi jsme obvykle schopni sledovat, nicméně může dojít k situaci, že se objednávka po cestě ztratí. V takovém případě přebíráme veškerou zodpovědnost a objednávku necháme na naše náklady zaslat znovu.

3. Platba za zboží

V současné době je možné platit za objednávku bankovním převodem, vkladem na účet či složenkou. Platbu kartou zvažujeme a v případě zájmu ze strany zákazníku v dohledné době spustíme.

Platba dobírkou vzhledem k výše popsanému obchodnímu modelu bohužel není možná.

4. Výhody pro zákazníka

Pro naše zákazníky vyhledáváme kvalitní výrobky odpovídající aktuálním trendům za velmi příznivé ceny. Jakékoliv dotazy na zboží komunikujeme přímo s výrobcem. Platbu naši zákazníci provádějí pohodlně převodem na český účet či složenkou nebo vkladem v bance, odpadá tedy nutnost platit kartou do zahraničí se všemi s tím spojenými riziky a náklady. Přebíráme zodpovědnost za nedodané zboží či jeho reklamaci a vrácení, vše s cílem poskytnutí maximálního komfortu našim zákazníkům. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, reagujeme obratem.